Podczas gdy na Korfu morze, piasek i słoneczne niebo osiągają najlepsze wyniki wśród młodych podróżników, dzieci będą równie pod wrażeniem składu wysp na dzień przyjazny dzieciom. Jest tu wszystko, od klasycznych atrakcji rodzinnych, takich jak parki wodne i interaktywne muzea oraz lokalne piesze szlaki.

Korfu Atrakcje Dla Dzieci

Będąc na wakacjach z dziećmi możesz wybrać Korfu Wycieczki Fakultatywne. Grecy konsumują więcej oliwy z oliwek niż jakikolwiek inny naród na świecie, a ich dieta należy do najzdrowszych. Zbieg okoliczności? Eksperci nie wydają się tak sądzić. Wybierz się do jednej z wielu fabryk oliwy z oliwek na Korfu, gdzie będziesz mieć okazję zapoznać się z konfiguracjami produkcji, które rozciągają się od starej szkoły do ​​nowoczesnej. Rodzinna firma Mavroudis produkuje oliwę z oliwek od pokoleń. Jest tu małe, warte odwiedzenia muzeum.

Na Korfu z dala od plaż znajdują się wspaniałe galerie sztuki i muzea, które opowiadają historię wyspy i rolę, jaką ona odegrała w historii Grecji. Podczas gdy większość dzieci nie będzie w stanie długo zatrzymać się w muzeach historycznych, będą się one cieszyły popołudniem w Casa Parlante. To jedyne w swoim rodzaju miejsce na Starym Mieście w Korfu, które daje wgląd w życie XIX-wiecznej szlachty na wyspie, z realistycznymi domowymi scenami z tamtej epoki. Wszystko jest tu eksponowane we wspaniałej scenerii stworzonej przez animowane postacie.

Z dziećmi udaj się także do jednego z parków wodnych na Korfu. Zjeżdżalnie i baseny zapewnią dzieciom rozrywkę na wiele godzin, a ponadto przy basenie są leżaki, bary i kawiarnie, w których mogą się zatrzymać dorośli.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here