Grill Way Bar w Wyszkowie
Grill Way Bar w Wyszkowie

Wyszków to miejsce, gdzie można naprawdę świetnie spędzić czas. W mieście nie brakuje miejsc, by się rozerwać czy zobaczyć coś ciekawego. Znajdzie się coś dla dzieci, poszukujących odpoczynku czy miłośników spacerów. Chociażby restauracja w Wyszkowie Grill Way Bar i niejedno przytulne miejsce na nocleg.

Aquapark Błękitna – wodne szaleństwo nigdy się nie nudzi

Kto nie lubi basenów? Ten nowoczesny aquapark ma swojej ofercie wiele wariantów wodnej zabawy i relaksu. Do dyspozycji goście mają sportowy sześciotorowy basen, basen rekreacyjny, bicze wodne i jacuzzi. Oprócz tego odwiedzić można fińskie sauny, solarium, skorzystać z sali gimnastycznej czy zajęć nauki pływania. Po kąpieli odwiedzić można barek albo obejrzeć co do zaoferowania ma sklep sportowy. Piękny, przywołujący na myśl egzotyczne skojarzenia wystrój. Mnóstwo przestrzeni do zabawy, relaksu i ćwiczeń. I są też palmy.

Kino Dobrych Filmów

Dobre filmy obejrzeć można nie tylko w multipleksach. Wiele uroku zyskuje seans, gdy odbywa się w klimatycznym kinie z tradycjami. Takim kameralnym kinem jest Hutnik, który działa w ramach Wyszkowskiego Ośrodka Kultury. W swoim repertuarze ma nowości, filmy dla dzieci oraz cykl „Kino z górnej półki”, gdzie królują pozycje nietuzinkowe i wymykające się kinowym konwenansom. Za niewygórowane pieniądze można nieco poobcować z kulturą i świetnie się bawić.

Geocaching w Wyszkowie

Zarówno dzieci jak i dorośli lubią rozwiązywać zagadki środowiskowe i przeżywać przygody. Coś takiego oferuje Wyszków w ramach swojej własnej, unikalnej gry miejskiej. Zmienia ona zwykłą przechadzkę w mieście w wyzwanie, które prowadzi uczestników przez cztery szlaki turystyczne. Odwiedzić można Puszczę Kamieniecką, poznać tajemnice wyszkowskiej plebanii czy odkryć historyczną spuściznę Wazów. Wystarczy odwiedzić miejski punkt informacyjny lub turystyczną witrynę internetową Wyszkowa by otrzymać ulotkę z szeregiem zadań do wykonania.

Najlepsze jedzenie w Wyszkowie

Burger z Grill Way Bar w Wyszkowie
Burger z Grill Way Bar w Wyszkowie

Czym byłaby urokliwa turystyczna miejscowość bez lokalu, w którym można odpocząć, zamówić dobry lunch czy obiad? Wyszków pod tym względem nie próżnuje – niejedna restauracja oferuje pożywne dania, przygotowywane wedle unikalnych receptur i podawane w eleganckich lokalach. Za przykład niech posłuży Grill Way Bar – burgerownia, której specjalnością są amerykańskie, najlepsze burgery w Wyszkowie. To nie tylko szeroki wybór burgerów, przekąsek, napojów czy sałatek w rozsądnej cenie. To także nastrojowy i nowoczesny zarazem wystrój lokalu, miła obsługa, łatwy dojazd. Co ważne – łatwo tam zaparkować.

Wyszków – gdzie na nocleg?

Wyszków oferuje tak wiele, że nie warto ograniczać wizytę tu tylko do jednego dnia. Podobnie jak z powodzeniem można tu znaleźć miejsce na nocleg dla spragnionego odpoczynku kierowcy. Pokój na noc wynająć można w rozmaitych lokalach – Leśny Dworek, w którym dodatkowo można nieźle zjeść, Bania Biesiadna oferująca stanowisko do grilla i saunę, podobnie wyposażony Zajazd Bias czy apartamentowiec Maestro.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here