Siwejka – miejsce które trzeba pokochać

Pragniemy przedstawić Wam Siwejkę. Dom dla wyjątkowych ludzi położony w Beskidzie Niskim w miejscowości Ropki. Piszemy dla wyjątkowych, ponieważ każdy z nas – Was jest wyjątkowy i każdy na swój sposób inny. Mamy przyjemność gościć pod naszym dachem ludzi niezwykle ciekawych, posiadających niesamowite pasje i wiedzę, życzliwych i nastawionych na budowanie pozytywnych relacji, ludzi otwartych na drugiego człowieka.

Kto wybiera Beskid Niski?

Gościmy w naszym domu wędrowców przemierzających Główny Szlak Beskidzki, górołazów zdobywających odznaki turystyczne W KRĘGU LACKOWEJ czy biegaczy trenujących biegi górskie. Naszymi Gośćmi często są rodziny poszukujące na wypoczynek spokojnego domu, usytuowanego z dala od ruchliwej ulicy, oferującego duży teren wokoło, z atrakcjami dla dzieci. Posiadamy 2,5 ha łąki, plac zabaw z przeplotami, trampoliną i huśtawkami, boisko z bramkami, slackline do ćwiczenia równowagi, a nawet tyrolkę do zjazdu. W pobliżu domu jest miejsce na ognisko przy którym często Goście gromadzą się wieczorami.

W Siwejce przebywają na wypoczynku grzybiarze oddający się swoim pasjom, rowerzyści przemierzający Beskid Niski, pasjonaci kultury i historii tropiący zapomniane wsie łemkowskie, zwiedzający cerkwie i kościoły i odszukujący rozsiane po górach cmentarze z okresu I wojny światowej. Przyjeżdżają też osoby pragnące przez chwilę zatrzymać się w miejscu niezwykle urokliwym nad rzeką Ripka i jeziorkiem, w którym harcują bobry i wreszcie ci, którzy są nastawieni na leniuchowanie.

Kiedy wybrać się w góry na wypoczynek?

Zapraszamy na weekendy wiosną i jesienią oraz na pobyty tygodniowe w czasie wakacji i ferii. Oferujemy w tym czasie atrakcyjne ceny i pobyt w przyjaznej atmosferze. Sprawdź teraz.. Wiosną, wczesnym latem i jesienią odwiedzają nas pary które nie są uwiązane terminem wakacji. Przyjeżdżają na weekendy lub nawet a tygodniowe pobyty czy to osoby bezdzietne czy rodziny z maluchami w wieku przedszkolnym.

Dla kogo nasz dom?

Siwejka i wieś Ropki to miejsce dla tych, którym gwiazdy na niebie z powodzeniem zastępują deptaki miejskie, sklepy i kawiarnie. To miejsce dla tych, u których radio przegrywa konkurencję z szumem drzew i śpiewem ptaktów. Ropki są piękne i choć miejsce to ciągle się zmienia to urzeka najbardziej właśnie język ptaków, szum potoku, rechot żab, krzyk derkacza, czy rykowisko jeleni rozpoczynające się na początku września. Zachęcamy do poznania okolicy naszego domu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here