Ty i Twoja rodzina uwielbiacie długie wędrówki po górach, szczególnie po Karkonoszach? Pewnie już nie raz się przekonaliście, że z dziećmi, szczególnie tymi małymi, wycieczki nie mogą być długie… Jeśli maluchy zmęczą się długą drogą lub po prostu – znudzi je chodzenie po górach, warto mieć w zanadrzu jakąś atrakcję, która zajmie je na pewien czas. Pakuj bagaże i rezerwuj noclegi. Karpacz, jego muzea, parki i inne ciekawe miejsca czekają!

Gdy wyjeżdżasz z całą rodziną w góry, dobrze jest pamiętać, by wszyscy jej członkowie dobrze bawili się na naszej wyprawie. Warto parę razy w ciągu wyjazdu zatrzymać się na chwilę w jakimś ciekawym miejscu, by złapać oddech, odpocząć, a także urozmaicić dzieciom wycieczkę. Sun & Snow przedstawia propozycję miejsc, które gwarantują rozrywkę dla wszystkich, zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Przejrzyj tanie noclegi w samym sercu Sudetów, zarezerwuj idealny apartament dla swojej rodziny i zapewnij swoim bliskim barwne i niepowtarzalne wspomnienia.

Odkryj baśniowy Karpacz. Park Bajek w Wilczej Porębie

Niedaleko stoku Relaks znajduje się magiczna kraina, w której można zatracić się w dobrej zabawie na długie godziny. Park Bajek w Karpaczu to ogromny teren zaprojektowany z myślą o najmłodszych zwiedzających – dzieci mają możliwość odwiedzić bajkowe chatki, w których wysłuchają ulubionych opowieści (takich jak „Królowa Śniegu”, „Kot w butach”, Śpiąca królewna”), a także zobaczyć na żywo ruchome inscenizacje słuchanych historii. Chatki znajdują się na wytyczonej trasie, która jest komfortowa i łatwa do przejścia dla każdego odkrywcy.

Aby dzieci, tak jak dorośli, mogły cieszyć się zdobyciem własnego szczytu, w Parku Bajek znajduje się miniaturowa Śnieżka, na którą każdy podróżnik może się wdrapać. To nie jedyna miniatura na terenie parku – dzieci mogą z własnej, „niskiej” perspektywy dokładnie obejrzeć również obserwatorium meteorologiczne i schronisko w formie kamiennej makiety.

Do Parku Bajek dotrzesz bardzo szybko np. z apartamentów na Obrońców Pokoju. To wygodny, przestronny i nastawiony na rodziny z dziećmi nocleg. Karpacz oferuje znacznie więcej tego typu apartamentów – sprawdź!

Raj dla fanów klocków Lego w Karpaczu

Jeśli Twoje dziecko z pasją tworzy własne budowle, a jego pokój zasłany jest masą kloców i ludzików Lego, to z pewnością zachwyci go następna atrakcja, którą oferuje Karpacz. Muzeum Techniki i Budowli z Klocków Lego to nie jest kolejne muzeum, w którym eksponaty znajdują się za szybą. Odwiedzający, za pomocą przycisków i joysticków, mogą zdalnie sterować wykonanymi z klocków modelami. Wprawione w ruch konstrukcje zachwycą małych architektów, którzy zainspirowani budowlami, mogą szybko stworzyć własne – wystarczy że zakupią klocki w pobliskim sklepiku.

Dla małych i dużych dzieci – Muzeum Zabawek w Karpaczu

W okolicy centrum Karpacza mieści się ulubione muzeum wszystkich małych turystów – Muzeum Zabawek. Nic dziwnego – wśród eksponatów każdy znajdzie coś dla siebie. Lalki z całego świata, samochody straży pożarnej oraz cała sala poświęcona kolejnictwu… można tutaj zatracić się na długie godziny. Nostalgiczna wystawa z ulubionymi zabawkami z lat 60., 70. i 80. będzie za to nie lada atrakcją dla dorosłych. Warto choć na chwilę przenieść się do czasów dzieciństwa!

Co oferuje Karpacz? Noclegi dla każdej rodziny

Bardzo wygodnym punktem startowym, który spełni wymagania rodziny podróżującej z dziećmi, jest apartament na ul. Komuny Paryskiej w Karpaczu. Wygodny rozkład pomieszczeń zapewni prywatność zarówno rodzicom, jak i dzieciom, a udogodnienia, takie jak krzesełko do karmienia czy wanienka, są dostępne bezpłatnie. Zarezerwuj nocleg w apartamentach Sun & Snow i zapewnij rodzinie niezapomnianą przygodę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here