Kurtka North Face – technologia na każdą porę roku

0
2244

Okryciem wierzchnim wybieranym przez Polaków przez większość roku jest kurtka. North Face to firma oferująca produkty, w których zastosowano wysokie technologie ochrony przed różnymi czynnikami zewnętrznymi. W zależności od preferencji i potrzeb użytkownika, możliwy jest wybór funkcjonalnego okrycia na każdą pogodę – zarówno dla kobiet i mężczyzn, jak dzieci.

Wodoodporność na jesienną słotę

Kurtki North Face chronią przed wilgocią, a jednocześnie przepuszczają powietrze. Dzięki oddychalności odzieży zachowana jest doskonała wentylacja, ciało zachowuje komfort i nadmiernie się nie poci. Taka kombinacja możliwa jest przy użyciu technologii FUTERELIGHT™. Została ona przetestowana przez ekspertów North Face w ekstremalnych warunkach. Testy obejmowały 400 dni nieustannego użytkowania przez zespół sportowców. Włókna tworzące wodoodporny i oddychający materiał są wyprodukowane metodą nanospinningu, tworząc funkcjonalną membranę łączącą się z tkaniną.

Ciepło i absorbcja wilgoci

Wybierając kurtkę North Face, można postawić na wystarczającą izolację ciepła przy zachowaniu wygody i swobody ruchów. Kurtki dedykowane aktywności sportowej powinny być właśnie takie. Niezbyt długie, ogrzewające, chroniące przed utratą ciepła i wiatrem, a jednocześnie pozwalające na aktywne spędzanie czasu. Istotna jest też zdolność tkaniny do absorbowania wilgoci. Podczas rekreacyjnego lub intensywnego uprawiania sportu chłodniejszą porą, łatwo jest przepocić ubranie i przeziębić się. Pochłanianie wilgoci i szybkoschnący materiał pozwala uniknąć zimnego potu i cieszyć się ruchem na świeżym powietrzu.

Dla każdego coś dobrego

North Face to odzież dla całej rodziny – szeroki wybór okryć wierzchnich dla kobiet i mężczyzn, a także modne ubrania dla dzieci. Każdy znajdzie coś dla siebie. Kurtka North Face to nie tylko modele o krótkim fasonie. Producent oferuje również asortyment w formie parki lub płaszcza, które jeszcze skuteczniej ochronią przed wiatrem i zimnem. Są również wyposażone w technologie chroniące przed wilgocią.

Dbałość o środowisko

Ekologiczne podejście do produkcji towaru to informacja ważna dziś dla wielu osób. Kurtka North Face to odzież, która powstaje z wykorzystaniem materiałów z recyklingu, dzięki czemu częściowo zużyte odpady zostają w obiegu zamiast zanieczyszczać środowisko. Drugi aspekt to wysoka jakość odzieży. Dobry produkt służy przez długi czas i nie będzie tak szybko wyrzucony jak ten gorszej jakości. Zamiast niepotrzebnie napędzać produkcję, jeden zakup robi się raz na parę lat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here