Ochrona dla Samsung A50s

0
2167

Firma Samsung niczym tsunami zalewa rynek co rusz to nowymi ulepszonymi modelami. Fala ta wcale nie słabnie a wręcz z każdym  razem siła uderzenia jest większa i zawsze zaskakuje i wzbudza mnóstwo emocji.

Tym razem na fali przodującej znalazł się Samsung A50s. To jeszcze większe ulepszenie
i udoskonalenie od pozostałych poprzedników. Duża pamięć wbudowana, spory wyświetlacz, dopracowany do granic możliwości aparat fotograficzny, który daje efekt profesjonalnie wykonanych zdjęć, możemy zatem śmiało zabawić się nim w zapalonego fotografa…. Upamiętniając piękne chwile. Pięknie skonstruowana obudowa zewnętrzna. To tylko niektóre aspekty nowego członka firmy Samsung. To taki nowonarodzony Gigant.

Pomimo, że sam z sobą świetnie sobie radzi i spełnia to co spełniać powinien rewelacyjnie zaspakajając a nawet zaskakując swego właściciela….. To i właściciel odwzajemniając dobrą posługę powinien o niego odpowiednio zadbać chroniąc go możliwie jak najskuteczniej przed wszelkimi uszkodzeniami, które nieplanowane mogą nieodwracalnie zniszczyć te wyżej wymienione funkcje.

OCHRONA WYŚWIETLACZA

Najdelikatniejszą i zapewne najbardziej narażoną częścią telefonu na zniszczenia jest bezapelacyjnie ekran czy jak kto woli wyświetlacz na którym to dzięki opcji dotykowej mamy możliwość posługiwania się naszym sprzętem. Dlatego zaraz po dokonaniu zakupu powinniśmy zadbać o jego ochronę. Obecnie mamy do wyboru naprawdę duże możliwości w przystępnych cenach. I tak można zdecydować się tutaj na specjalną folię czy tez szkło hartowane naklejane bądź nieco lepszego utwardzane pod specjalną lampą UV. Wszystkie z tych opcji zdecydowanie zniwelują możliwość pęknięcia czy zarysowania ekranu.

NAKŁADKI

Niemniej ważne są również boki i plecki telefonu. Choć oryginalna obudowa telefonu prezentuje się bardzo pięknie i nie wymaga żadnych poprawek to jednak również powinna być pod ochroną. I tak nie chcąc wpływać znacznie na wygląd telefonu możemy zdecydować się na bezbarwne etui typu Back Case. Jest to rodzaj nakładki której zadaniem jest ochrona zarówno plecków jaki krawędzi telefonu. Osoby które potrzebują urozmaicenia będą miały tutaj ogromne pole do działania. Nakładki produkowane są w wielu wersjach kolorystycznych, jak również, co raz to modniejsze stają się indywidualne formy nadruków co pozwala być naprawdę oryginalnym i niepowtarzalnym.

ETUI samsung

ETUI KSIĄŻECZKOWE

Firma Samsung wychodzi również z pomocną ręką w temacie ochrony. Mianowicie dbając o swe „dzieci” jednocześnie wypuszcza na rynek ubranka idealnie dopasowane do nich. Takim właśnie etui jest oryginalny Wallet Cover. Posiada idealne wycięcia oraz otwory przez co zupełnie nie ma wpływu na działanie telefonu. Zamykane na klapkę tylną i przednią etui jednocześnie otulając go w swym wnętrzu zapewnia mu należytą ochronę. Wykonane z materiałów o najwyższej jakości oraz dopracowanych i skrojonych na miarę dosłownie co do minimetra przy zastosowaniu ciekawej kolorystyki – staje się również pięknym pokrowcem biznesowym. Zaprojektowane we wnętrzu kieszonki, które śmiało pomieszczą ważne wizytówki czy karty bankowe przypisują mu również dodatkową funkcję portfelową.
Na rynku znajduje się również wiele tańszych odpowiedników tego etui.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here