Dobra wypożyczalnia samochodów bez kaucji

0
2001

Dlaczego dobra wypożyczalnia samochodów jest firmą, ufającą swoim klientom? Przede wszystkim dlatego, że obdarzając klienta zaufaniem oczekuje, że odwzajemni jej podejście. Owocna współpraca musi przecież opierać się na wzajemnym zaufaniu. Dobra wypożyczalnia samochodów zdaje sobie sprawę z faktu, iż przy wypożyczeniu auta na okres kilku dni lub w abonamencie, na kilka miesięcy, do roku zależy klientowy na komfortowym przemieszczaniu się, nie z kolei na zniszczeniu pojazdu czy też celowych zachowaniach, powodujących straty dla wypożyczalni. Wiodąca wypożyczalnia samochodów rezygnuje z pobierania kaucji (jeżeli istnieje konieczność pobrania kaucji, opłatę pobiera się tylko w wyjątkowych, ściśle określonych przypadkach).

Dlaczego warto skorzystać z oferty wypożyczalni samochodów?

Jeżeli potrzebują Państwo samochodu do użytku prywatnego lub firmowego sporadycznie lub specyfika Państwa zajęć wiąże się z koniecznością użytkowania pojazdów różnego typu, warto skorzystać z oferty dobrej wypożyczalni pojazdów, która oferuje jasne, przejrzyste warunki wynajmu oraz nowoczesną, zróżnicowaną flotę pojazdów. Ceny wynajmu różnią się od terminu wynajmu, klasy pojazdu, wyposażenia oraz nie zawierają dodatkowych opłat, które pojawiają się z bliżej nieokreślonych przyczyn. Dobra wypożyczalnia samochodów nie nakłada na klienta ograniczeń oraz dodatkowych wymogów. To wszystko powoduje, że wypożyczenie samochodu jest po prostu opłacalne.

Wypożyczenie samochodu lepsze niż leasing?

Wypożyczając samochód, nie trzeba ponosić wydatków w postaci wkładu własnego, nazywanego często opłatą początkową. Wynajem nie musi wiązać wynajmującego na długi okres, jak z reguły konstruowane są umowy leasingu operacyjnego lub finansowego. Po upłynięciu okresu wynajmu nie trzeba wykupić wynajmowanego pojazdu, a wręcz przeciwnie, można skorzystać z kolejnego wynajmu nowego samochodu. Wynajem to brak kosztów naprawy, wymiany części i opon w pojeździe – pełen komfort, niezawodność i bezpieczeństwo. Wynajmujący nie jest płatnikiem ubezpieczenia OC i AC.

Uproszczone formalności

Nieskomplikowany proces wynajmu również stanowi zaletę skorzystania z oferty dobrej wypożyczalni aut. Wystarczy wybrać samochód przez stronę internetową, wypełnić prosty wniosek, zawierający dane. Gdy zostanie sprawdzona dostępność pojazdu, należy uiścić online konieczną opłatę oraz wybrać miejsce odbioru samochodu. Wynajem to najprostsza metoda na podróżowanie w komfortowych warunkach, zarówno dla osób prywatnych jak i firm. Gdy odwiedza Państwa kontrahent lub chcecie podróżować na wakacje nowym, bezawaryjnym samochodem bez dodatkowych kosztów, wynajem jest najlepszą opcją. Brak limitu kilometrów w wynajmie krótkoterminowym, brak kaucji i dodatkowych opłat, warto skorzystać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here