Zalety systemu rezerwacji hotelowej

Systemy rezerwacji hotelowej w dzisiejszych czasach są niezwykle popularne. Na uwagę zasługuje IdoBooking, jakie obejmuje kompleksowy pakiet narzędzi przeznaczonych do zarządzania krótkoterminowym wynajmem. Dlaczego warto z niego skorzystać? Jakie ma zalety? Czym cechuje się IdoBooking?

System rezerwacji hotelowej

Z systemu tego typu z powodzeniem skorzystają właściciele pojedynczych obiektów noclegowych, jak i zarządcy nieruchomości mający obiekty w wielu miejscach. IdoBooking działa w chmurze, dlatego zyskujemy łatwy dostęp i nie musimy instalować go na komputerze. Usługa obejmuje nie tylko system do rezerwacji online. W tym przypadku skorzystamy również z Channel Manager, dzięki czemu połączymy się z Expedia, Booking.com, czy Airbnb, ciesząc się synchronizacją ceny, rezerwacji i dostępności pokojów. Pamiętajmy o tym, że narzędzie już od dłuższego czasu jest doceniane w branży hotelowej.

IdoBooking

Rozwiązanie daje możliwość skorzystania z programu do rezerwacji pokoi. Goście składają rezerwacje bezpośrednio na stronie obiektu, co odbywa się dzięki silnikowi rezerwacji online. W jednym systemie znajdziemy wszystko to, co jest przydatne w każdym hotelu – od systemu płatności online, mobilnej recepcji z dostępem do aplikacji, po stronę internetową dopasowaną do naszych potrzeb i kalendarz rezerwacji. W efekcie uzyskujemy rezerwacje z wielu źródeł, nie martwiąc się wysokimi kosztami dotyczącymi korzystania z wiedzy informatycznej. Na uznanie zasługuje bezpłatne wsparcie techniczne i elastyczny cennik. Systemy rezerwacji hotelowej nie bez powodu są cenione w branży hotelarskiej. Aktualnie mało który obiekt noclegowy nie korzysta z nowoczesnych rozwiązań, jakie daje rynek informatyczny. To korzyść zarówno dla właściciela hotelu, jak i dla gości hotelowych. Łatwy dostęp do oferty jest na wagę złota.

Zalety systemu rezerwacji hotelowej

Warto zauważyć, że system rezerwacji hotelowej ma wiele zalet, jakimi są:

  • elastyczność co do rozliczeń, dzięki czemu dopasujemy system do swoich potrzeb,
  • proste zasady współpracy, bez terminowych umów,
  • integracja w rzeczywistym czasie z Booking.com i innymi stronami,
  • możliwość przetestowania usługi przez ostatecznym wyborem,
  • nieograniczone wsparcie techniczne,
  • własny silnik rezerwacji w pakiecie i własna strona internetowa,
  • nowe integracje i funkcjonalności, za jakie nie poniesiemy dodatkowych kosztów,
  • Strona www i system rezerwacji bez opłat za hosting i domenę oraz wiele innych.

Nowoczesne systemy IdoBooking dają całkiem nowe możliwości co do rozwoju firmy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here